keresés kosár

Új termékek

Használt termékek

Hálózat

Új

TP-Link RE655 AC2600 Wi-Fi Repeater TP-Link RE655 AC2600 Wi-Fi Repeater 1xLAN, Range Extender 40,680 Ft

Új

Tenda TEF1005D 5-port 10/100M Ethernet Desktop Switch Desktop & Wall-mounting Design steel case Tenda TEF1005D 5-port 10/100M Ethernet Desktop Switch Desktop & Wall-mounting Design steel case 5xport 5,800 Ft

Új

Mikrotik RB5009UG+S+IN Router RouterBOARD Mikrotik RB5009UG+S+IN Router RouterBOARD 8xLAN 84,590 Ft

Új

D-Link DGS-2000 Gigabit Managed Switches D-Link DGS-2000 Gigabit Managed Switches 24xport, 24xGigabit, SFP port4 199,390 Ft

Új

Hikvision DS-3E1326P-SI Hikvision DS-3E1326P-SI 26xport, Menedzselhető, PoE portok24, MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100 Mbps, PoE osztályPoE+, … 123,520 Ft

Új

Hikvision DS-3E1318P-SI Hikvision DS-3E1318P-SI 18xport, Menedzselhető, PoE portok16, MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100 Mbps, PoE osztályPoE+, … 93,220 Ft

Új

Huawei B535-333 Wireless 4G/LTE Router Huawei B535-333 Wireless 4G/LTE Router 300Mbit, 1xWAN, 3xLAN, 4G, SIM 65,560 Ft

Új

Huawei E5577-320  4G/LTE Router White Huawei E5577-320 4G/LTE Router White 150Mbit, 3G, 4G, SIM 40,610 Ft

Új

Huawei E8372 4G Dongle White Huawei E8372 4G Dongle White 35,870 Ft

Új

Huawei E3372H-320 USB 4G Dongle Black Huawei E3372H-320 USB 4G Dongle Black 23,860 Ft

Új

Huawei E5576-322 4G/LTE Mobil Wi-Fi Router White Huawei E5576-322 4G/LTE Mobil Wi-Fi Router White 150Mbit, 3G, 4G, SIM 28,510 Ft

Új

Asus DSL-AC68VG Dual-Band Gigabit ADSL/VDSL VoIP modem Router with MU-MIMO Asus DSL-AC68VG Dual-Band Gigabit ADSL/VDSL VoIP modem Router with MU-MIMO 1xWAN, 3xLAN, Dual Band 48,600 Ft

Új

Linksys LGS108P 8-Port Business Desktop Gigabit PoE+ Switch Linksys LGS108P 8-Port Business Desktop Gigabit PoE+ Switch 8xport, PoE osztályPoE+ 31,850 Ft

Új

D-Link DAP-X1860 AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender White D-Link DAP-X1860 AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender White 574+1200Mbit, 1xLAN, Range Extender 34,130 Ft

Új

Ubiquiti Lite 16 PoE Gigabit Managed Switch Ubiquiti Lite 16 PoE Gigabit Managed Switch 16xport, Fémház, 16xGigabit, Menedzselhető, PoE portok8, MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100/100… 91,060 Ft

Új

Asus 4G-AC86U AC2600 LTE Modem Router Black Asus 4G-AC86U AC2600 LTE Modem Router Black 800+1733Mbit, 1xWAN, 4xLAN, Dual Band, 3G, 4G, SIM 179,240 Ft

Új

TP-Link TL-SM5220-3M 3m 10G SFP+ Direct Attach Cable TP-Link TL-SM5220-3M 3m 10G SFP+ Direct Attach Cable 15,760 Ft

Új

DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A UTP white dust cover DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A UTP white dust cover 1,770 Ft

Új

Digitus FO patch cord, duplex, LC to ST Digitus FO patch cord, duplex, LC to ST MM OM1 62.5/125 µ, 3 m 1,470 Ft

Új

Digitus Fast Ethernet Media Converter, SFP Digitus Fast Ethernet Media Converter, SFP SFP Open Slot, without SFP Module 8,070 Ft

Új

Hikvision DS-3E1510P-SI Hikvision DS-3E1510P-SI 10xport, Fémház, Menedzselhető, PoE portok8, MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100/1000 Mbps, PoE … 58,670 Ft

Új

Gembird CAT6 U-UTP Patch Cable 5m Black Gembird CAT6 U-UTP Patch Cable 5m Black CAT6, U-UTP, Patch Cable, 5m, Black 680 Ft

Új

D-Link DAP-X2810 Nuclias Connect AX1800 Wi-Fi 6 Access Point D-Link DAP-X2810 Nuclias Connect AX1800 Wi-Fi 6 Access Point 1000Mbit, 1xLAN 74,320 Ft

Új

Gembird CAT6A S-FTP Patch Cable 5m Grey Purple Gembird CAT6A S-FTP Patch Cable 5m Grey Purple CAT6A , S-FTP, Patch Cable, 5m, Purple 1,240 Ft

Új

Digitus Industrial Gigabit Ethernet Media Converter, SM Digitus Industrial Gigabit Ethernet Media Converter, SM SC connector, 1310nm, up to 20km 38,380 Ft

Új

ATEN VS482B True 4K 4-Port HDMI Switch with Dual Output ATEN VS482B True 4K 4-Port HDMI Switch with Dual Output 4xport, Fémház 162,040 Ft

Új

ATEN 2-Port USB 3.0 DisplayPort KVMP Switch + Cables ATEN 2-Port USB 3.0 DisplayPort KVMP Switch + Cables 2xport 94,980 Ft

Új

ATEN 4-Port USB 3.0 4K DisplayPort MST KVMP Switch + Cables ATEN 4-Port USB 3.0 4K DisplayPort MST KVMP Switch + Cables 4xport 207,900 Ft

Új

ATEN VS491 4-Port VGA Switch ATEN VS491 4-Port VGA Switch 4xport 15,350 Ft

Új

ATEN VS482 4-Port HDMI Switch with Dual Output ATEN VS482 4-Port HDMI Switch with Dual Output 4xport 106,160 Ft

Új

ATEN US3344I 4 x 4 USB3.2 Gen 1 Industrial Hub Switch ATEN US3344I 4 x 4 USB3.2 Gen 1 Industrial Hub Switch 64,110 Ft

Új

ATEN VS162 2-Port DVI/Audio Splitter ATEN VS162 2-Port DVI/Audio Splitter 38,400 Ft

Új

Gembird CAT6 F-UTP Patch Cable 2m Green Gembird CAT6 F-UTP Patch Cable 2m Green CAT6, F-UTP, Patch Cable, 2m, Green 490 Ft

Új

Assmann FO patch cord, duplex, E2000 (APC) to E2000 (APC) Assmann FO patch cord, duplex, E2000 (APC) to E2000 (APC) R+M, SM OS2 09/125 µ, 1 m 22,310 Ft

Új

Digitus 26U network rack, Dynamic Basic Digitus 26U network rack, Dynamic Basic 1330x600x600 mm, color black (RAL 9005) 167,670 Ft

Új

TP-Link TL-SX3008F JetStream 8-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch TP-Link TL-SX3008F JetStream 8-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch 8xport, Fémház, 8x10GB/s, Menedzselhető, Rack, MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100/1000/10000 Mbps 94,450 Ft

Új

TP-Link RE500X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender TP-Link RE500X AX1500 Wi-Fi 6 Range Extender 300/1200Mbit, 1xLAN, Range Extender 31,400 Ft

Új

TP-Link Archer AX72 AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router TP-Link Archer AX72 AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router 1xWAN, 4xLAN, Dual Band 47,340 Ft

Új

DeLock USB Type-C with Gigabit LAN Adapter DeLock USB Type-C with Gigabit LAN Adapter USB, USB-C 12,110 Ft

Új

Asus  4G-AX56 AX1800 LTE Dual-band Router Black Asus 4G-AX56 AX1800 LTE Dual-band Router Black 574/1201Mbit, 1xWAN, 4xLAN, Dual Band, 3G, 4G, SIM 74,380 Ft

Új

Synology NAS RS2821RP+ (4GB) (16 HDD) Synology NAS RS2821RP+ (4GB) (16 HDD) 3,5" or 2,5", SATA, 16x, 4xGLAN, 2xUSB 3.2, Magyar regisztrációs kártyát tartalmazza! 1,467,200 Ft

Új

DeLock USB3.0 2 port manual bidirectional Switch DeLock USB3.0 2 port manual bidirectional Switch 2xport 7,770 Ft

Új

Cisco CBS350-48P-4G 48x GbE PoE+ LAN 4x SFP port L3 Mmanaged PoE+ switch Cisco CBS350-48P-4G 48x GbE PoE+ LAN 4x SFP port L3 Mmanaged PoE+ switch 48xport, Fémház, 48x10/100, Menedzselhető, Rack, PoE osztályPoE+ 489,050 Ft

Új

Legrand 19" 6U Linkeo fali rackszekrény Legrand 19" 6U Linkeo fali rackszekrény 37,190 Ft

Új

QNAP TS-653D-4G (6 HDD) QNAP TS-653D-4G (6 HDD) 3,5" or 2,5", SATA, 6x, 2xGLAN, 3xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI 307,550 Ft

Új

TP-Link EAP245 AC1750 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point (5 pack) TP-Link EAP245 AC1750 Wireless MU-MIMO Gigabit Ceiling Mount Access Point (5 pack) 157,860 Ft

Új

Asus USB-AX56 AX1800 USB3.0 Dual-Band Wi-Fi Adapter Black/Gold Asus USB-AX56 AX1800 USB3.0 Dual-Band Wi-Fi Adapter Black/Gold USB, Antenna, USB 34,900 Ft

Új

Cisco CBS110-8T-D-EU 8-port  Business 110-8T-D Unmanaged Switch Cisco CBS110-8T-D-EU 8-port Business 110-8T-D Unmanaged Switch 8xport, Fémház, 8x10/100 19,680 Ft

Új

ZyXEL NR5101 5G NR Indoor Router ZyXEL NR5101 5G NR Indoor Router 1000Mbit, 2xLAN, 5G 253,710 Ft

Új

TP-Link TL-POE2412G Gigabit 24VDC Passive PoE Adapter TP-Link TL-POE2412G Gigabit 24VDC Passive PoE Adapter 5,340 Ft

Új

TP-Link Archer AX55 AX3000 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router TP-Link Archer AX55 AX3000 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router 2402+574Mbit, 1xWAN, 4xLAN, Dual Band 36,210 Ft

Új

Asus RT-AX53U AX1800 Dual Band WiFi 6 Router Asus RT-AX53U AX1800 Dual Band WiFi 6 Router 1xWAN, 3xLAN, Dual Band 27,470 Ft

Új

Asus USB-AC58 Wireless-AC1300 Dual-band USB Adapter Asus USB-AC58 Wireless-AC1300 Dual-band USB Adapter 24,210 Ft

Új

D-Link DAP-3711 5km Long Range Wireless AC Bridges D-Link DAP-3711 5km Long Range Wireless AC Bridges 867Mbit, Kültéri 57,650 Ft

Új

D-Link DAP-3712 20km Long Range Wireless AC Bridges D-Link DAP-3712 20km Long Range Wireless AC Bridges 867Mbit, Kültéri 68,760 Ft

Új

Mikrotik Wireless Wire Cube 60GHz Mikrotik Wireless Wire Cube 60GHz 91,000 Ft

Új

Ubiquiti UniFi USW-48 48 Port + 4xSFP Gigabit Switch Ubiquiti UniFi USW-48 48 Port + 4xSFP Gigabit Switch 48xport, Fémház, 48xGigabit, 4xSFP, Menedzselhető, Rack 187,590 Ft

Új

D-Link DWL‑6610APE Wireless AC1200 DualBand Unified Access Point D-Link DWL‑6610APE Wireless AC1200 DualBand Unified Access Point 1000Mbit, 1xLAN 152,120 Ft

Új

Mikrotik Routerboard OmniTikU-5HnD AP Mikrotik Routerboard OmniTikU-5HnD AP kültéri AP 32,060 Ft

Új

ZyXEL WAX650S-EU0101F 802.11ax (WiFi 6) Dual-Radio Unified Pro Access Point ZyXEL WAX650S-EU0101F 802.11ax (WiFi 6) Dual-Radio Unified Pro Access Point 322,210 Ft