keresés kosár

Új termékek

Használt termékek

Hálózat

Új

Gembird USB OTG AF to Mini-BM cable 0,15m Black Gembird USB OTG AF to Mini-BM cable 0,15m Black 540 Ft

Új

Dell EMC PowerEdge SFP+ SR Optic 10GbE 850nm Dell EMC PowerEdge SFP+ SR Optic 10GbE 850nm 55,240 Ft

Új

Mikrotik PL7400 PWR-LINE Power Adapter Mikrotik PL7400 PWR-LINE Power Adapter Powerline, 10,450 Ft

Új

Mikrotik mANTBox 2 12s Mikrotik mANTBox 2 12s 36,520 Ft

Új

Western Digital My Cloud EX4100 8TB (4 HDD) Western Digital My Cloud EX4100 8TB (4 HDD) 3,5", SATA, 4x, 2xGLAN, 3xUSB 3.0 329,630 Ft

Új

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 20m Grey Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 20m Grey CAT6, U-UTP, Patch Cable, 20m, Grey 2,070 Ft

Új

Mikrotik wAP LTE kit Small weatherproof wireless access point with International LTE modem Mikrotik wAP LTE kit Small weatherproof wireless access point with International LTE modem 41,710 Ft

Új

D-Link DGS-1250-52X 52-Port 48-Gigabit Smart Managed Switch D-Link DGS-1250-52X 52-Port 48-Gigabit Smart Managed Switch 52xport, Fémház, 48xGigabit, 4xSFP, 202,380 Ft

Új

D-Link DGS-1520-52 Layer 3 Stackable Smart Managed Switch D-Link DGS-1520-52 Layer 3 Stackable Smart Managed Switch 54xport, Fémház, 48xGigabit, , PoE osztályPoE, SFT port2 335,760 Ft

Új

ZyXEL GS1008 POE+ Switch Silver ZyXEL GS1008 POE+ Switch Silver 8xport, Fémház, 8xGigabit, PoE portok8, MenedzselhetőségNem menedzselhető, PoE osztályPoE+, Teljesítmény60W 31,400 Ft

Új

Asus TUF Gaming AX5400 Dual Band WiFi 6 Gaming Router Asus TUF Gaming AX5400 Dual Band WiFi 6 Gaming Router 4804+574Mbit, 1xWAN, 4xLAN, Dual Band 66,590 Ft

Új

Asus ROG STRIX GS-AX5400 Dual Band WiFi 6 Gaming router Asus ROG STRIX GS-AX5400 Dual Band WiFi 6 Gaming router 4804+574Mbit, 1xWAN, 4xLAN, Dual Band 111,010 Ft

Új

Asus ROG STRIX GS-AX3000 Dual Band WiFi 6 Gaming router Asus ROG STRIX GS-AX3000 Dual Band WiFi 6 Gaming router 2402+574Mbit, 1xWAN, 4xLAN, Dual Band 73,310 Ft

Új

Mikrotik Acomnirpsma 2,4GHz 5dbi Dipole Antenna Mikrotik Acomnirpsma 2,4GHz 5dbi Dipole Antenna 5dBi 2,070 Ft

Új

Digitus FO patch cord, duplex, ST to ST Digitus FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 10m 3,140 Ft

Új

Planet PLANET Industrial Gigabit PoE+ Injector 802.3at Planet PLANET Industrial Gigabit PoE+ Injector 802.3at 42,480 Ft

Új

DeLock LTE Antenna SMA plug 7 dBi fixed omnidirectional with magnetic base and connection cable RG-58 3m outdoor Black DeLock LTE Antenna SMA plug 7 dBi fixed omnidirectional with magnetic base and connection cable RG-58 3m outdoor Black 14,400 Ft

Új

Mikrotik wsAP ac lite In-wall Dual Wireless Access Point Mikrotik wsAP ac lite In-wall Dual Wireless Access Point 300Mbit, 3xLAN 17,590 Ft

Új

TP-Link Deco HC4 AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (1 Pack) TP-Link Deco HC4 AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System (1 Pack) 867+300Mbit, 2xLAN, Dual Band 17,710 Ft

Új

Mikrotik netPower Lite 7R Outdoor Switch Silver Mikrotik netPower Lite 7R Outdoor Switch Silver 8xport, 8xGigabit, PoE portok8, Ethernet10/100/1000 Mbps, Teljesítmény29W 45,670 Ft

Új

Tenda MW5c AC1200 Whole Home Mesh WiFi System (2 pack) Tenda MW5c AC1200 Whole Home Mesh WiFi System (2 pack) 1000Mbit, 1xWAN, 1xLAN 40,550 Ft

Új

DeLock WLAN 802.11 ac/a/b/g/n Antenna SMA plug 2 dBi omnidirectional with tilt joint Black DeLock WLAN 802.11 ac/a/b/g/n Antenna SMA plug 2 dBi omnidirectional with tilt joint Black 2,180 Ft

Új

HP 1420-8G 8-port OfficeConnect Switch HP 1420-8G 8-port OfficeConnect Switch 8xport, Fémház, 8xGigabit 17,600 Ft

Új

Digitus Plinth for IP55 outdoor wall mounting cabinet Digitus Plinth for IP55 outdoor wall mounting cabinet 100x600x600 mm, color grey (RAL 7035) 42,890 Ft

Új

Planet PLANET managed Industrial Gigabit Ethernet Switch Planet PLANET managed Industrial Gigabit Ethernet Switch 168,860 Ft

Új

Planet PLANET L2+ managed Gigabit Ethernet Switch Planet PLANET L2+ managed Gigabit Ethernet Switch 72,480 Ft

Új

Planet PLANET L2 Gigabit Ethernet Media Converter, SFP Planet PLANET L2 Gigabit Ethernet Media Converter, SFP SFP Open Slot, without SFP module 30,520 Ft

Új

Planet PLANET Industrial managed PoE Gigabit Media Conv. Planet PLANET Industrial managed PoE Gigabit Media Conv. SFP Open Slot, without SFP Module, PSE, 802.3at 73,230 Ft

Új

Planet PLANET Industrial Gigabit Ethernet Media Converter Planet PLANET Industrial Gigabit Ethernet Media Converter SFP Open Slot, without SFP Module 53,700 Ft

Új

Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector Hub, 802.3at Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector Hub, 802.3at 12-port, Power Pins:4/5(+),7/8(-), 360W 190,300 Ft

Új

Planet PLANET 8-Port 10/100TX 802.3at combo PoE Switch Planet PLANET 8-Port 10/100TX 802.3at combo PoE Switch 79,220 Ft

Új

Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode LC Duplex Connector, 1310nm, up to 2km 12,740 Ft

Új

Edimax RE11S AC1200 Dual-Band Home Roaming Wi-Fi Upgrade Extender Edimax RE11S AC1200 Dual-Band Home Roaming Wi-Fi Upgrade Extender 20,010 Ft

Új

DeLock WLAN Twin Antenna 2 x MHF 4L plug 802.11 ac/a/h/b/g/n 1.12 - 3.18 dBi 1.13 36 cm internal screw mounting or self adhesive DeLock WLAN Twin Antenna 2 x MHF 4L plug 802.11 ac/a/h/b/g/n 1.12 - 3.18 dBi 1.13 36 cm internal screw mounting or self adhesive 3,320 Ft

Új

DeLock WLAN 802.11 b/g/n Antenna RP-SMA plug 9 dBi omnidirectional with tilt joint Black DeLock WLAN 802.11 b/g/n Antenna RP-SMA plug 9 dBi omnidirectional with tilt joint Black 5,970 Ft

Új

DeLock Switch DVI 2 port manual bidirectional DeLock Switch DVI 2 port manual bidirectional 8,240 Ft

Új

DeLock Audio/Video 4 port manual bidirectional Switch DeLock Audio/Video 4 port manual bidirectional Switch 5,450 Ft

Új

DeLock RJ45 jack > RJ45 jack panel-mount Cat.6 UTP Adapter DeLock RJ45 jack > RJ45 jack panel-mount Cat.6 UTP Adapter 2,210 Ft

Új

DeLock WLAN Twin Antenna 2xMHF IV/HSC MXHP32 compatible plug 802.11 ac/a/h/b/g/n 5 dBi 250 mm PCB internal DeLock WLAN Twin Antenna 2xMHF IV/HSC MXHP32 compatible plug 802.11 ac/a/h/b/g/n 5 dBi 250 mm PCB internal 3,060 Ft

Új

Hikvision DS-3E1524-EI Hikvision DS-3E1524-EI 24xport, , MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100/1000 Mbps, Vizuális topológia 42,360 Ft

Új

Hikvision DS-3E1516-EI Hikvision DS-3E1516-EI 16xport, , MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100/1000 Mbps, Vizuális topológia 27,650 Ft

Új

Hikvision DS-3E1508-EI Hikvision DS-3E1508-EI 8xport, , MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100/1000 Mbps, Vizuális topológia 14,540 Ft

Új

Hikvision DS-3E1326P-EI Hikvision DS-3E1326P-EI 26xport, , PoE portok24, MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100 Mbps, PoE osztályPoE+, PoE távolság… 92,430 Ft

Új

Hikvision DS-3E1318P-EI Hikvision DS-3E1318P-EI 18xport, , PoE portok16, MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100 Mbps, PoE osztályPoE+, PoE távolság… 73,300 Ft

Új

Hikvision DS-3E1309P-EI Hikvision DS-3E1309P-EI 9xport, , PoE portok8, MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100 Mbps, PoE osztályPoE+, PoE távolság30… 28,690 Ft

Új

Hikvision DS-3E1105P-EI Hikvision DS-3E1105P-EI 5xport, , PoE portok4, MenedzselhetőségMenedzselhető, Ethernet10/100 Mbps, PoE osztályPoE+, PoE távolság30… 14,680 Ft

Új

Hikvision DS-3E0508-E Hikvision DS-3E0508-E 8xport, Ethernet10/100/1000 Mbps 10,250 Ft

Új

DeLock TS-9 90° dugó > SMA Jack 145 mm adapter DeLock TS-9 90° dugó > SMA Jack 145 mm adapter 2,750 Ft

Új

ZyXEL GS-108S v2 Gigabit Switch Black ZyXEL GS-108S v2 Gigabit Switch Black 8xport, 8xGigabit, MenedzselhetőségNem menedzselhető 10,450 Ft

Új

Logilink RJ45 modular plug Cat.6 unshielded pass through 50 pcs Logilink RJ45 modular plug Cat.6 unshielded pass through 50 pcs 1,700 Ft

Új

Digitus 32U network rack, Dynamic Basic Digitus 32U network rack, Dynamic Basic 1590x800x800 mm, color black (RAL 9005) 223,230 Ft

Új

Ubiquiti AFI-INS Amplifi Instant Home Mesh WiFi System Kit Ubiquiti AFI-INS Amplifi Instant Home Mesh WiFi System Kit 867 +300Mbit, 1xWAN, 1xLAN 73,020 Ft

Új

ZyXEL RGS200-12P GbE Managed PoE Switch ZyXEL RGS200-12P GbE Managed PoE Switch 12xport, Fémház, 8xGigabit, 4xSFP, 426,870 Ft

Új

Tenda AC15 AC1900 Smart Dual-Band Gigabit WiFi Router Tenda AC15 AC1900 Smart Dual-Band Gigabit WiFi Router 1000Mbit, 1xWAN, 3xLAN, Dual Band 32,690 Ft

Új

Cisco AIR-ANT2524DB-R Dual-band Dipole Antenna Cisco AIR-ANT2524DB-R Dual-band Dipole Antenna 6,870 Ft

Új

Thecus W16000 Thecus W16000 2,5", SATA, 16x, 3xGLAN, 6xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 2xeSata 2,002,640 Ft

Új

Microsoft Surface USB-C to Enthernet USB 3.0 Adapter Microsoft Surface USB-C to Enthernet USB 3.0 Adapter USB, USB-C 16,690 Ft

Új

DeLock LTE UMTS GSM Antenna SMA plug 3 dBi omnidirectional fixed with connection cable RG-58, 3m wall mounting outdoor black DeLock LTE UMTS GSM Antenna SMA plug 3 dBi omnidirectional fixed with connection cable RG-58, 3m wall mounting outdoor black 15,030 Ft

Új

ZyXEL ZyXEL LTE2566 4G LTE-A Cat6 802.11ac WiFi HotSpot Router ZyXEL ZyXEL LTE2566 4G LTE-A Cat6 802.11ac WiFi HotSpot Router 300Mbit, 4G 48,070 Ft

Új

ZyXEL LTE7480-M804 Outdoor IP67 4G LTE-A Router White ZyXEL LTE7480-M804 Outdoor IP67 4G LTE-A Router White 600Mbit, 4G, SIM 196,240 Ft