keresés kosár

találatok szűkítése

Gyártó:
Portok száma:
Gigabit portok száma:
10GB/s portok száma:
Menedzselhető:

Új termékek

Használt termékek

Switch

Új

Ubiquiti UniFi USW-PRO-48-POE Gigabit PoE Switch Ubiquiti UniFi USW-PRO-48-POE Gigabit PoE Switch 48xport, Fémház 512,480 Ft

Új

D-Link DIS‑200G‑12PS Industrial Gigabit Smart Managed PoE Switch D-Link DIS‑200G‑12PS Industrial Gigabit Smart Managed PoE Switch 12xport, Fémház, 12xGigabit, 272,080 Ft

Új

ATEN CS84A  KVM Desktop KVM Switches ATEN CS84A KVM Desktop KVM Switches 26,530 Ft

Új

TP-Link TL-SG108-M2 8-Port 2.5G Desktop Switch TP-Link TL-SG108-M2 8-Port 2.5G Desktop Switch 8xport, Fémház, 8xGigabit 73,790 Ft

Új

QNAP QSW-M2108-2S Entry-level 10GbE and 2.5GbE Layer 2 Web Managed Switch for SMB Network Deployment QNAP QSW-M2108-2S Entry-level 10GbE and 2.5GbE Layer 2 Web Managed Switch for SMB Network Deployment 124,840 Ft

Új

D-Link DGS-1100-26MPV2 Smart Managed 26-Port Gigabit PoE Switch D-Link DGS-1100-26MPV2 Smart Managed 26-Port Gigabit PoE Switch 26xport, Fémház, 24xGigabit, 2xSFP 150,210 Ft

Új

D-Link DGS-3120-48TC/SI 48 Port Gigabite Layer 2 Stackable Managed Switch D-Link DGS-3120-48TC/SI 48 Port Gigabite Layer 2 Stackable Managed Switch 48xport, Fémház, 48x10/100 439,960 Ft

Új

D-Link DGS-1100-24V2 24 Port Gigabit Smart Managed Switch D-Link DGS-1100-24V2 24 Port Gigabit Smart Managed Switch 24xport, Fémház, 24xGigabit, 42,470 Ft

Új

TP-Link TL-SG3210XHP-M2 JetStream 8-Port 2.5GBASE-T and 2-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 8-Port PoE+ TP-Link TL-SG3210XHP-M2 JetStream 8-Port 2.5GBASE-T and 2-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 8-Port PoE+ 10xport, Fémház, 2 SFP ports, , PoE osztályPoE+ 182,870 Ft

Új

D-Link DGS‑108 8‑Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch D-Link DGS‑108 8‑Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch 8xport, Fémház, 8x10/100, Menedzselhetőségnem menedzselhető 9,160 Ft

Új

D-Link DGS-1100-08V2 8-Port Gigabit Smart Managed Switch D-Link DGS-1100-08V2 8-Port Gigabit Smart Managed Switch 8xport, Fémház, 8x10/100, 11,340 Ft

Új

D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch and PoE Extender 5xport, Fémház, 5x10/100, 21,320 Ft

Új

D-Link DGS-1100-05V2 5-Port Gigabit Smart Managed Switch D-Link DGS-1100-05V2 5-Port Gigabit Smart Managed Switch 5xport, Fémház, 5x10/100, 8,510 Ft

Új

ATEN 4-Port PS/2-USB VGA KVM Switch + Kábel ATEN 4-Port PS/2-USB VGA KVM Switch + Kábel 38,890 Ft

Új

Cisco SG355-10P 10-Port Gigabit PoE Managed Switch Cisco SG355-10P 10-Port Gigabit PoE Managed Switch 10xport, 10xGigabit 114,020 Ft

Új

D-Link 28-Port Gigabit L2+ Stackable Managed PoE Switch including 4xCombo 1000BASE-T/SFP ports and 4x10 Gbps SFP+ ports (24 x PoE ports) D-Link 28-Port Gigabit L2+ Stackable Managed PoE Switch including 4xCombo 1000BASE-T/SFP ports and 4x10 Gbps SFP+ ports (24 x PoE ports) 20xport, Fémház 968,640 Ft

Új

HP 2530-24G-PoE+ Switch HP 2530-24G-PoE+ Switch 24xport, Fémház, 24xGigabit, PoE 309,790 Ft

Új

Planet PLANET Industrial Gigabit PoE+ Splitter, 802.3at Planet PLANET Industrial Gigabit PoE+ Splitter, 802.3at selectable power output: 12VDC, 24VDC, 802.3at 30,800 Ft

Új

Cisco SF110-16 16-Port 10/100 Desktop Switch Cisco SF110-16 16-Port 10/100 Desktop Switch 16xport, Fémház, 16x10/100 15,350 Ft

Új

Digitus Industrial Gigabit Ethernet Switch Digitus Industrial Gigabit Ethernet Switch 4-ports + 2-port SFP, DIN rail, extended temp. 44,660 Ft

Új

HP 1930-24G 24-port Aruba Instant On Switch HP 1930-24G 24-port Aruba Instant On Switch 24xport, Fémház, 24xGigabit 84,000 Ft

Új

Cisco SG250-26HP 26-Port Gigabit PoE Smart Switch Cisco SG250-26HP 26-Port Gigabit PoE Smart Switch 26xport, 26x10/100, Ethernet10/100/1000 Mbps, PoE osztályPoE 129,170 Ft

Új

Cisco SG350-28SFP 28-Port Gigabit Managed SFP Switch Cisco SG350-28SFP 28-Port Gigabit Managed SFP Switch 28xport, 28xGigabit, Ethernet10/100/1000 Mbps 245,610 Ft

Új

Cisco SF350-48 48-Port 10/100 Managed Switch Cisco SF350-48 48-Port 10/100 Managed Switch 48xport, 48x10/100, Ethernet10/100 Mbps 163,370 Ft

Új

Cisco SF350-08 8-Port 10/100 Managed Switch Cisco SF350-08 8-Port 10/100 Managed Switch 8xport, 8x10/100, , Ethernet10/100 Mbps 47,650 Ft

Új

Cisco SF220-48P 48-Port 10/100 PoE Smart Switch Cisco SF220-48P 48-Port 10/100 PoE Smart Switch 48xport, 48x10/100, , PoE portok48, Menedzselhetőségmenedzselhető, Ethernet10/100 Mbps, PoE osztályPoE 92,570 Ft

Új

Cisco SF220-24P 24-Port 10/100 PoE Smart Switch Cisco SF220-24P 24-Port 10/100 PoE Smart Switch 24xport, 24x10/100, , PoE portok24, Menedzselhetőségmenedzselhető, Ethernet10/100 Mbps, PoE osztályPoE 114,290 Ft

Új

Ubiquiti UniFi Switch Flex Utility Ubiquiti UniFi Switch Flex Utility 19,800 Ft

Új

HP 1420-24G 24-port OfficeConnect Switch HP 1420-24G 24-port OfficeConnect Switch 24xport, Fémház, 24xGigabit 57,050 Ft

Új

Digitus Industrial 7-port Gigabit PoE+Switch+1 PD-port Digitus Industrial 7-port Gigabit PoE+Switch+1 PD-port IEEE802.3af/at, DIN rail, extended temp.range 41,620 Ft

Új

Ubiquiti ES-16-XG Switch Ubiquiti ES-16-XG Switch 16xport 230,990 Ft

Új

ZyXEL GS1900-8HP-EU0102F 8x1000Mbps Smart Menedzselhető PoE Switch ZyXEL GS1900-8HP-EU0102F 8x1000Mbps Smart Menedzselhető PoE Switch 8xport, Fémház, 8xGigabit, 54,820 Ft

Új

D-Link DGS-1100-24PV2 24-Port Gigabit PoE Smart Switch D-Link DGS-1100-24PV2 24-Port Gigabit PoE Smart Switch 24xport, Fémház, 24xGigabit 95,120 Ft

Új

TP-Link TL-SG105-M2 5-Port 2.5G Desktop Switch TP-Link TL-SG105-M2 5-Port 2.5G Desktop Switch 5xport, Fémház 50,180 Ft

Új

TP-Link TL-SG2008P JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+ TP-Link TL-SG2008P JetStream 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+ 8xport, Fémház, 8xGigabit, , , Menedzselhetőségmenedzselhető, PoE osztályPoE+ 38,990 Ft

Új

Digitus DS-43304 4K HDMI 2.0 Splitter 1x8 UHD 4K2K/60Hz 3D metal housing Digitus DS-43304 4K HDMI 2.0 Splitter 1x8 UHD 4K2K/60Hz 3D metal housing 8xport, Fémház 83,850 Ft

Új

ZyXEL XGS1930 10-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch ZyXEL XGS1930 10-port Multi-Gigabit Smart Managed Switch 10xport, Fémház, 10xGigabit, 184,920 Ft

Új

HP 1820-24G-PoE+ (185W) Switch HP 1820-24G-PoE+ (185W) Switch 124,890 Ft

Új

DeLock External USB 3.1 Gen 1 Hub USB Type-C > 4xUSB Type-A + 1xUSB Type-C PD DeLock External USB 3.1 Gen 1 Hub USB Type-C > 4xUSB Type-A + 1xUSB Type-C PD 5xport 24,880 Ft

Új

ZyXEL GS1900-24EP-EU0102F 24-port GbE Smart Managed Switch ZyXEL GS1900-24EP-EU0102F 24-port GbE Smart Managed Switch 24xport, Fémház, 24xGigabit, , 86,360 Ft

Új

Cisco SF352-08 8-Port 10/100 Managed Switch Cisco SF352-08 8-Port 10/100 Managed Switch 8xport, 8x10/100, , Menedzselhetőségmenedzselhető 57,180 Ft

Új

Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch 4-port + 2-port SC Multimode, 1310nm, up to 2km 38,100 Ft

Új

TP-Link TL-SG3428XMP JetStream 24-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+ TP-Link TL-SG3428XMP JetStream 24-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+ 24xport, 24xGigabit, , Menedzselhetőségmenedzselhető, Ethernet10/100/1000 Mbps 194,760 Ft

Új

TP-Link TL-SG3428X JetStream 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4x10GE SFP+ TP-Link TL-SG3428X JetStream 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4x10GE SFP+ 28xport, 24xGigabit, 4x10GB/s, , Menedzselhetőségmenedzselhető, Ethernet10/100/1000 Mbps, SFT port4 83,540 Ft

Új

Digitus Gigabit Ethernet Switch Digitus Gigabit Ethernet Switch 5-port, unmanaged, Desktop 7,320 Ft

Új

HP OfficeConnect 1950-24G-2SFP+ 2XGT HP OfficeConnect 1950-24G-2SFP+ 2XGT 24xport, 24xGigabit, 2xSFP 250,580 Ft

Új

Cisco SF350-24P-K9 24-Port 10/100 PoE Managed Switch Cisco SF350-24P-K9 24-Port 10/100 PoE Managed Switch 24xport, Fémház, 24x10/100, 147,790 Ft

Új

HP Aruba 2540 24G 4SFP+ HP Aruba 2540 24G 4SFP+ 24xport, Fémház, 24xGigabit, 4xSFP 405,790 Ft

Új

Ubiquiti USW Flex White Ubiquiti USW Flex White 5xport, 5xGigabit 42,710 Ft

Új

TP-Link TL-SG3428 JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots TP-Link TL-SG3428 JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots 24xport 53,140 Ft

Új

ZyXEL GS1300-18HP 16-port GbE Unmanaged PoE Switch with GbE Uplink ZyXEL GS1300-18HP 16-port GbE Unmanaged PoE Switch with GbE Uplink 18xport, 17xGigabit, 1xSFP 104,620 Ft

Új

Ubiquiti UniFi USW-PRO-24 Gigabit Switches Ubiquiti UniFi USW-PRO-24 Gigabit Switches 24xport, Fémház, 24xGigabit 142,840 Ft

Új

Hikvision DS-3E0508-E (B) Hikvision DS-3E0508-E (B) 10,660 Ft

Új

D-Link DGS-1210-20/ME 20-Port Gigabit Metro Ethernet Switch D-Link DGS-1210-20/ME 20-Port Gigabit Metro Ethernet Switch 20xport, Fémház, 16xGigabit, 4xSFP 60,060 Ft

Új

Mikrotik CRS312-4C+8XG-RM Switch Mikrotik CRS312-4C+8XG-RM Switch 12xport, Fémház, 1x10/100, 8xGigabit, 4x10GB/s, 207,260 Ft

Új

ATEN VS201 2-Port VGA Switch Wall Plate ATEN VS201 2-Port VGA Switch Wall Plate 2xport 18,150 Ft

Új

ATEN VS94AA 4-Port VGA Splitter (350MHz) ATEN VS94AA 4-Port VGA Splitter (350MHz) 4xport 13,960 Ft

Új

ATEN VS291 2-Port VGA Switch ATEN VS291 2-Port VGA Switch 2xport 10,460 Ft

Új

ATEN VS381 3-Port HDMI Switch ATEN VS381 3-Port HDMI Switch 3xport 11,160 Ft

Új

Hikvision DS-3E0524TF Hikvision DS-3E0524TF 95,750 Ft