keresés kosár

találatok szűkítése

Gyártó:

Új termékek

Használt termékek

Hálózati eszközök

Új

Digitus 47U network rack, Unique Digitus 47U network rack, Unique 2276x800x800 mm, color black (RAL 9005) 481,620 Ft

Új

Startech Extreme Networks 10302 Compatible SFP+ Module Startech Extreme Networks 10302 Compatible SFP+ Module Hálózati adó-vevő modul 164,320 Ft

Új

Ubiquiti 10 Gbps Bidirectional Single-Mode Optical Module Ubiquiti 10 Gbps Bidirectional Single-Mode Optical Module Fiber Modul, Silver 840,870 Ft

Új

Manhattan USB 2.0 Fast Ethernet Adapter Manhattan USB 2.0 Fast Ethernet Adapter Adapter, White 8,280 Ft

Új

Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector Hub, 802.3at Planet PLANET Gigabit Ethernet PoE+ Injector Hub, 802.3at 24-port, Power Pins:4/5(+),7/8(-), 440W 241,410 Ft

Új

Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 Single-Mode Optical Fiber Module Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 Single-Mode Optical Fiber Module Hálózati adó-vevő modul 15,420 Ft

Új

LevelOne IGP-0102 Industrial Gigabit POE Injector LevelOne IGP-0102 Industrial Gigabit POE Injector POE injector, Black 113,380 Ft

Új

LevelOne IGP-0101 Industrial Gigabit PoE Injector LevelOne IGP-0101 Industrial Gigabit PoE Injector POE injector, Black 69,290 Ft

Új

LevelOne POI-2001 15.4W Gigabit PoE Injector LevelOne POI-2001 15.4W Gigabit PoE Injector POE injector, Black 25,200 Ft

Új

IP-COM PSE15F PoE Injector Black IP-COM PSE15F PoE Injector Black POE adapter, Black 7,120 Ft

Új

ATEN VanCryst 4K HDMI over IP Transmitter ATEN VanCryst 4K HDMI over IP Transmitter 746,550 Ft

Új

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP modul Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G SFP modul Hálózati adó-vevő modul 12,100 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-12W White Ubiquiti POE-24-12W White POE adapter 4,180 Ft

Új

Gembird Strain Relief Gray 100pcs/bag Gembird Strain Relief Gray 100pcs/bag Kábelvédő, Grey 1,660 Ft

Új

Planet 1-Port 802.3at PoE+ to 2-Port Gigabit PoE Extender Planet 1-Port 802.3at PoE+ to 2-Port Gigabit PoE Extender Switch modul, Black 38,210 Ft

Új

Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G Transceiver Module SFP Accessories Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G Transceiver Module SFP Accessories Hálózati adó-vevő modul 38,360 Ft

Új

Ubiquiti UACC-OM-SM-10GD-2 Single-Mode Optical Fiber Module Ubiquiti UACC-OM-SM-10GD-2 Single-Mode Optical Fiber Module Hálózati adó-vevő modul 56,340 Ft

Új

Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 Multi-Mode Optical Fiber Module Ubiquiti UACC-OM-MM-10G-D-2 Multi-Mode Optical Fiber Module Hálózati adó-vevő modul 24,450 Ft

Új

Planet PLANET IEEE802.3at PoE+ Repeater (Extender) Planet PLANET IEEE802.3at PoE+ Repeater (Extender) Switch modul, Black 34,800 Ft

Új

TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ Module TP-Link TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+ Module Hálózati adó-vevő modul 24,220 Ft

Új

DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A STP compact DeLock Keystone Module RJ45 jack > LSA Cat.6A STP compact Toldó 3,450 Ft

Új

Linksys LAPPI30W-EU Gigabit PoE+ Injector TAA Compliant Linksys LAPPI30W-EU Gigabit PoE+ Injector TAA Compliant POE adapter, Black 17,910 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-24W-G-WH Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) White Ubiquiti POE-24-24W-G-WH Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) White POE adapter 7,710 Ft

Új

ATEN USB VGA/Audio Cat 5 KVM Extender ATEN USB VGA/Audio Cat 5 KVM Extender 207,110 Ft

Új

ACT AC7770 4K DisplayPort Extender Set ACT AC7770 4K DisplayPort Extender Set 118,730 Ft

Új

ACT AC7800 HDMI extender set, single CAT6 50m Black ACT AC7800 HDMI extender set, single CAT6 50m Black 33,510 Ft

Új

ACT AC7870 4K HDMI Chainable Receiver ACT AC7870 4K HDMI Chainable Receiver 118,730 Ft

Új

ATEN 4-port USB 2.0 CAT 5 Extender (100m) ATEN 4-port USB 2.0 CAT 5 Extender (100m) 286,230 Ft

Új

Gembird RJ45/LC-8P8C-001/50 Modular plug 8P8C for solid CAT5 LAN cable UTP 50 pcs per bag Gembird RJ45/LC-8P8C-001/50 Modular plug 8P8C for solid CAT5 LAN cable UTP 50 pcs per bag Vezeték csatlakozó, Transparent 1,660 Ft

Új

Gembird USB extender CAT5e data cable 30m Black Gembird USB extender CAT5e data cable 30m Black 5,710 Ft

Új

Gembird RJ45/PLUG3UP6/50 Modular plug 8P8C 6u Gold plated 50 pcs per bag Gembird RJ45/PLUG3UP6/50 Modular plug 8P8C 6u Gold plated 50 pcs per bag Vezeték csatlakozó, Transparent 1,380 Ft

Új

Gembird RJ45/PLUG6SP/10 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 10 pcs per bag Gembird RJ45/PLUG6SP/10 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 10 pcs per bag Vezeték csatlakozó 820 Ft

Új

Gembird RJ45/PLUG5SP/50 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 50 pcs per bag Gembird RJ45/PLUG5SP/50 Shielded Modular plug 8P8C 30u Gold plated 50 pcs per bag Vezeték csatlakozó, Transparent 2,500 Ft

Új

Gembird NCA-SP-02 LAN port combiner/splitter FTP Gembird NCA-SP-02 LAN port combiner/splitter FTP Adapter 1,520 Ft

Új

Gembird RJ45/LC-PTU-01/50 Modular plug 8P8C for solid Universal LAN cable UTP 50 pcs per bag Gembird RJ45/LC-PTU-01/50 Modular plug 8P8C for solid Universal LAN cable UTP 50 pcs per bag Vezeték csatlakozó, Transparent 1,520 Ft

Új

Gembird RJ45/LC-PTF-01/100 Modular plug 8P8C for solid Universal LAN cable FTP 100 pcs per bag Gembird RJ45/LC-PTF-01/100 Modular plug 8P8C for solid Universal LAN cable FTP 100 pcs per bag Vezeték csatlakozó 5,020 Ft

Új

Gembird RJ45/LC-8P8C-002/50 Modular plug 8P8C for solid CAT6 LAN cable UTP 50 pcs per bag Gembird RJ45/LC-8P8C-002/50 Modular plug 8P8C for solid CAT6 LAN cable UTP 50 pcs per bag Vezeték csatlakozó, Transparent 1,940 Ft

Új

Gembird RJ45/PLUG3UP6/10 Modular plug 8P8C 6u Gold plated 10 pcs per bag Gembird RJ45/PLUG3UP6/10 Modular plug 8P8C 6u Gold plated 10 pcs per bag Vezeték csatlakozó, Transparent 340 Ft

Új

Ubiquiti U-POE-AT PoE Adapter 2x1000Mbps, 48VDC @ 0.65A Ubiquiti U-POE-AT PoE Adapter 2x1000Mbps, 48VDC @ 0.65A POE adapter 7,430 Ft

Új

ATEN True 4K HDMI / USB HDBaseT 3.0 Transceiver ATEN True 4K HDMI / USB HDBaseT 3.0 Transceiver 342,280 Ft

Új

ATEN USB to RJ-45 (RS-232) Console Adapter ATEN USB to RJ-45 (RS-232) Console Adapter Adapter, Black 6,970 Ft

Új

ATEN DisplayPort HDBaseT-Lite Extender (4K@40m; 1080p@70m) ATEN DisplayPort HDBaseT-Lite Extender (4K@40m; 1080p@70m) 183,540 Ft

Új

ATEN HDMI Wireless Extender (1080p@30m) ATEN HDMI Wireless Extender (1080p@30m) 216,240 Ft

Új

ATEN VanCryst DVI HDBaseT-Lite Extender (1080p@70m) ATEN VanCryst DVI HDBaseT-Lite Extender (1080p@70m) 152,890 Ft

Új

ATEN VE812R HDMI HDBaseT Receiver (4K@100m) (HDBaseT Class A) Black ATEN VE812R HDMI HDBaseT Receiver (4K@100m) (HDBaseT Class A) Black 143,610 Ft

Új

ATEN IC485SN RS-232/RS-485 Interface Converter ATEN IC485SN RS-232/RS-485 Interface Converter 19,540 Ft

Új

ATEN VE172R VGA/Audio Cat 5 Receiver with Cascade ATEN VE172R VGA/Audio Cat 5 Receiver with Cascade 84,230 Ft

Új

ATEN EC1000 Energy Box with Real-time Power Monitoring ATEN EC1000 Energy Box with Real-time Power Monitoring 158,620 Ft

Új

ATEN VS1508T 8-Port VGA/Audio/RS-232 Cat 5 Splitter ATEN VS1508T 8-Port VGA/Audio/RS-232 Cat 5 Splitter 95,000 Ft

Új

ATEN VS1504T A4-Port VGA/Audio/RS-232 Cat 5 Splitter ATEN VS1504T A4-Port VGA/Audio/RS-232 Cat 5 Splitter 60,740 Ft

Új

ATEN VB552 VGA/Audio/RS-232 Cat 5 Repeater with Dual Output (1600x1200@150m) ATEN VB552 VGA/Audio/RS-232 Cat 5 Repeater with Dual Output (1600x1200@150m) 74,530 Ft

Új

ATEN VE300RQ VGA/Audio Cat 5 Receiver with Auto Deskew (1280x1024@300m) ATEN VE300RQ VGA/Audio Cat 5 Receiver with Auto Deskew (1280x1024@300m) 117,560 Ft

Új

ATEN VE300R VGA/Audio Cat 5 Receiver with Auto Compensation (1280x1024@200m) ATEN VE300R VGA/Audio Cat 5 Receiver with Auto Compensation (1280x1024@200m) 81,170 Ft

Új

ATEN VE157 VGA/Audio Cat 5 Extender with MK Wall Plate (1280x1024@150m) ATEN VE157 VGA/Audio Cat 5 Extender with MK Wall Plate (1280x1024@150m) 63,050 Ft

Új

ATEN VE606 DVI/Audio Cat 5 Extender Wall Plate (US) (1920x1200@40m) ATEN VE606 DVI/Audio Cat 5 Extender Wall Plate (US) (1920x1200@40m) 66,850 Ft

Új

ATEN VanCryst HDMI HDBaseT-Lite Extender with POH (4K@40m) (HDBaseT Class B) ATEN VanCryst HDMI HDBaseT-Lite Extender with POH (4K@40m) (HDBaseT Class B) 218,100 Ft

Új

ATEN 4-Port USB 2.0 CAT 5 Extender ATEN 4-Port USB 2.0 CAT 5 Extender 313,910 Ft

Új

ATEN 4-Port USB 2.0 Cat 5 Extender over LAN ATEN 4-Port USB 2.0 Cat 5 Extender over LAN 387,120 Ft

Új

ATEN 4-Port USB 2.0 CAT 5 Extender (up to 50m) ATEN 4-Port USB 2.0 CAT 5 Extender (up to 50m) 90,410 Ft

Új

ATEN USB DVI Cat 5 KVM Extender (1024 x 768@60m) ATEN USB DVI Cat 5 KVM Extender (1024 x 768@60m) 226,430 Ft