keresés kosár

találatok szűkítése

Gyártó:

Új termékek

Használt termékek

Hálózati eszközök

Új

Microsoft Surface USB-C Ethernet Adapter Surface Book Microsoft Surface USB-C Ethernet Adapter Surface Book 19,010 Ft

Új

Huawei E3372h-153 USB Stick White Huawei E3372h-153 USB Stick White 22,340 Ft

Új

D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver 114,410 Ft

Új

Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN 89,730 Ft

Új

Ubiquiti UniFi AP AC Lite 802.11ac Dual Radio Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Lite 802.11ac Dual Radio Access Point 177,430 Ft

Új

Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters 8,760 Ft

Új

DeLock Junction Box for network cable Cat.6 UTP LSA toolless DeLock Junction Box for network cable Cat.6 UTP LSA toolless 1,200 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap 19,820 Ft

Új

Logilink MP0032 5 Port RJ45 Splitter with 15cm cable Logilink MP0032 5 Port RJ45 Splitter with 15cm cable 2,240 Ft

Új

Logilink Universal Stripping Tool Logilink Universal Stripping Tool 880 Ft

Új

Logilink Hálózati kábel tesztelő Logilink Hálózati kábel tesztelő 4,670 Ft

Új

Excel Fali rack szekrény 1R 6U 600X450 Excel Fali rack szekrény 1R 6U 600X450 43,080 Ft

Új

Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém 1,630 Ft

Új

TP-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TP-Link TXM431-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver 34,440 Ft

Új

Handy Kábelblankoló automata Handy Kábelblankoló automata 4,610 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard R11e-4G 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem Mikrotik RouterBoard R11e-4G 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem 31,220 Ft

Új

Logilink RJ11 Modular Plug unshielded 100db/cs Logilink RJ11 Modular Plug unshielded 100db/cs 1,090 Ft

Új

D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km) D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km) 207,730 Ft

Új

Ubiquiti NanoBeam M High-Performance airMAX Bridge Ubiquiti NanoBeam M High-Performance airMAX Bridge 2,190 Ft

Új

Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection 5,310 Ft

Új

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter 68,750 Ft

Új

TP-Link OC200 Omada Cloud Controller TP-Link OC200 Omada Cloud Controller 31,080 Ft

Új

DeLock USB 2.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Stick 433 Mbps with external Antenna DeLock USB 2.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Stick 433 Mbps with external Antenna 8,310 Ft

Új

ZyXEL VPN2S-ZZ0101F Firewall ZyXEL VPN2S-ZZ0101F Firewall 60,240 Ft

Új

Intel Gigabit CT Desktop Adapter Intel Gigabit CT Desktop Adapter 16,720 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-30W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1,25A) Ubiquiti POE-24-30W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1,25A) 6,440 Ft

Új

WP RJ11, RJ12 and RJ45 with Ratchet krimpelő fogó WP RJ11, RJ12 and RJ45 with Ratchet krimpelő fogó 5,150 Ft

Új

WP Cable Tester WP Cable Tester 5,240 Ft

Új

WP Cable Tester WP Cable Tester 7,670 Ft

Új

WP Cable Tester WP Cable Tester 2,780 Ft

Új

Noname RJ45 krimpelő fogó TM11/21/31 Noname RJ45 krimpelő fogó TM11/21/31 14,180 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC 21,510 Ft

Új

Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black 6,790 Ft

Új

ZyXEL USG310-EU0102F Unified Security Gateway 8xGbE RJ-45 2xUSB ZyXEL USG310-EU0102F Unified Security Gateway 8xGbE RJ-45 2xUSB 734,090 Ft

Új

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter 2,850 Ft

Új

WP Cat.6 FTP connection box WP Cat.6 FTP connection box 950 Ft

Új

WP Cat.5e FTP connection box WP Cat.5e FTP connection box 810 Ft

Új

WP Cat.6 UTP toldó WP Cat.6 UTP toldó 540 Ft

Új

WP WPC-TLA-003 Cabling Pinza da4/6/8 krimpelő fogó WP WPC-TLA-003 Cabling Pinza da4/6/8 krimpelő fogó 4,040 Ft

Új

WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U 9,070 Ft

Új

WP Wall Mount Patch bracket 6U WP Wall Mount Patch bracket 6U 6,970 Ft

Új

WP Wall Mount Patch bracket 4U WP Wall Mount Patch bracket 4U 6,290 Ft

Új

DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.5e PROFINET angled DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.5e PROFINET angled 3,140 Ft

Új

DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled 2,470 Ft

Új

DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE 8,310 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro 2,580 Ft

Új

Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key 35,050 Ft

Új

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul 8,240 Ft

Új

Ubiquiti Universal Antenna Fixer Ubiquiti Universal Antenna Fixer 2,820 Ft

Új

Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A) Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A) 5,520 Ft

Új

Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A) Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A) 5,520 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A) Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A) 4,750 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) 5,100 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A) Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A) 3,240 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A) Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A) 4,540 Ft

Új

Logilink Cat.6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black Logilink Cat.6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black 560 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással 2,920 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem 31,140 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul Mikrotik RouterBoard S+85DLC03D SFP+ modul 24,010 Ft

Új

TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC adóvevő TP-Link TXM431-SR 10GBase-SR SFP+ LC adóvevő 16,120 Ft