keresés kosár

találatok szűkítése

Gyártó:

Új termékek

Használt termékek

Hálózati eszközök

Új

TP-Link TX-6610 1port gigabit GPON terminal TP-Link TX-6610 1port gigabit GPON terminal 14,100 Ft

Új

Microsoft Surface USB-C Ethernet Adapter Surface Book Microsoft Surface USB-C Ethernet Adapter Surface Book 18,720 Ft

Új

D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver D-Link DEM‑431XT 10GBase‑SR SFP+ Transceiver 109,040 Ft

Új

Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN Mikrotik CRS212-1G-10S-1S+IN 86,770 Ft

Új

Ubiquiti UniFi AP AC Lite 802.11ac Dual Radio Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Lite 802.11ac Dual Radio Access Point 160,810 Ft

Új

Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters Ubiquiti Instant 802.3af Indoor and Outdoor PoE Converters 8,770 Ft

Új

DeLock Junction Box for network cable Cat.6 UTP LSA toolless DeLock Junction Box for network cable Cat.6 UTP LSA toolless 1,200 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap Mikrotik RouterBoard RB911G-2HPND Wireless alaplap 19,610 Ft

Új

Logilink MP0032 5 Port RJ45 Splitter with 15cm cable Logilink MP0032 5 Port RJ45 Splitter with 15cm cable 2,240 Ft

Új

Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2 Ubiquiti Ethernet Surge Protector Gen 2 5,690 Ft

Új

Logilink Universal Stripping Tool Logilink Universal Stripping Tool 880 Ft

Új

D-Link DMC-1000 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters D-Link DMC-1000 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters 159,090 Ft

Új

Logilink Hálózati kábel tesztelő Logilink Hálózati kábel tesztelő 4,680 Ft

Új

Excel Fali rack szekrény 1R 6U 600X450 Excel Fali rack szekrény 1R 6U 600X450 41,770 Ft

Új

Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém Excel Gyűrűs Panel 1U 4 Gyűrű Fém 1,580 Ft

Új

Handy Kábelblankoló automata Handy Kábelblankoló automata 5,030 Ft

Új

Handy Kábelblankoló RG6/RG58/RG59/RG174 Handy Kábelblankoló RG6/RG58/RG59/RG174 960 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard R11e-4G 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem Mikrotik RouterBoard R11e-4G 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem 30,870 Ft

Új

Logilink RJ11 Modular Plug unshielded 100db/cs Logilink RJ11 Modular Plug unshielded 100db/cs 1,090 Ft

Új

D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km) D-Link DEM-432XT 10GBase‑LR SFP+ Transceiver (10 Km) 201,840 Ft

Új

Ubiquiti NanoBeam M High-Performance airMAX Bridge Ubiquiti NanoBeam M High-Performance airMAX Bridge 2,210 Ft

Új

Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection Ubiquiti Ethernet Surge Grounded ESD Protection 5,310 Ft

Új

TP-Link OC200 Omada Cloud Controller TP-Link OC200 Omada Cloud Controller 31,080 Ft

Új

DeLock USB 2.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Stick 433 Mbps with external Antenna DeLock USB 2.0 Dual Band WLAN ac/a/b/g/n Stick 433 Mbps with external Antenna 8,310 Ft

Új

ZyXEL VPN2S-ZZ0101F Firewall ZyXEL VPN2S-ZZ0101F Firewall 57,920 Ft

Új

Intel Gigabit CT Desktop Adapter Intel Gigabit CT Desktop Adapter 17,030 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-30W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1,25A) Ubiquiti POE-24-30W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1,25A) 6,450 Ft

Új

WP RJ11, RJ12 and RJ45 with Ratchet krimpelő fogó WP RJ11, RJ12 and RJ45 with Ratchet krimpelő fogó 5,150 Ft

Új

WP Cable Tester WP Cable Tester 5,240 Ft

Új

WP Cable Tester WP Cable Tester 6,570 Ft

Új

WP Cable Tester WP Cable Tester 2,080 Ft

Új

Noname RJ45 krimpelő fogó TM11/21/31 Noname RJ45 krimpelő fogó TM11/21/31 14,320 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC Mikrotik RouterBoard RBSXTSQG-5ACD SXTG 5 AC 22,770 Ft

Új

Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black 6,830 Ft

Új

Logilink WZ0009 RJ45 krimpelő fogó Logilink WZ0009 RJ45 krimpelő fogó 2,630 Ft

Új

ZyXEL USG310-EU0102F Unified Security Gateway 8xGbE RJ-45 2xUSB ZyXEL USG310-EU0102F Unified Security Gateway 8xGbE RJ-45 2xUSB 661,880 Ft

Új

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter 2,820 Ft

Új

WP Cat.6 FTP connection box WP Cat.6 FTP connection box 950 Ft

Új

WP Cat.5e FTP connection box WP Cat.5e FTP connection box 810 Ft

Új

WP Cat.6 UTP toldó WP Cat.6 UTP toldó 540 Ft

Új

WP WPC-TLA-003 Cabling Pinza da4/6/8 krimpelő fogó WP WPC-TLA-003 Cabling Pinza da4/6/8 krimpelő fogó 4,040 Ft

Új

WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U WP 24 Port RJ45 UTP CAT 5e Patch Panel, 1U 8,090 Ft

Új

WP Wall Mount Patch bracket 6U WP Wall Mount Patch bracket 6U 7,120 Ft

Új

WP Wall Mount Patch bracket 4U WP Wall Mount Patch bracket 4U 6,360 Ft

Új

DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.5e PROFINET angled DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.5e PROFINET angled 3,140 Ft

Új

DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled DeLock RJ45 Plug field assembly Cat.6A angled 2,470 Ft

Új

DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE DeLock Network Surge Protector 6 kV RJ45 with PoE 6,610 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro 2,530 Ft

Új

Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud Key 32,410 Ft

Új

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 1Gbps SFP modul 4,260 Ft

Új

Ubiquiti Universal Antenna Fixer Ubiquiti Universal Antenna Fixer 2,810 Ft

Új

Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A) Ubiquiti POE-48-24W PoE Adapter (LAN porttal, 48V/0,5A) 5,200 Ft

Új

Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A) Ubiquiti POE-48-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 48V/0,5A) 5,760 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A) Ubiquiti POE-24-24W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/1A) 5,250 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) Ubiquiti POE-24-24W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/1A) 6,440 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A) Ubiquiti POE-24-12W PoE Adapter (LAN porttal, 24V/0,5A) 3,230 Ft

Új

Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A) Ubiquiti POE-24-12W-G PoE Adapter (Gigabit LAN porttal, 24V/0,5A) 5,250 Ft

Új

Logilink Cat.6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black Logilink Cat.6 RJ45 UTP Inline Coupler 1:1 Black 560 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással 2,910 Ft

Új

Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem Mikrotik RouterBoard R11e-LTE 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem 30,820 Ft