keresés kosár

találatok szűkítése

Gyártó:

Új termékek

Használt termékek

Hálózati eszközök

Új

Logilink Empty box for 8 keystone modules surface mount white Logilink Empty box for 8 keystone modules surface mount white Szerelvénydoboz, White 1,590 Ft

Új

Logilink TV/SAT keystone coupler F-Type/F to F-Type/F White Logilink TV/SAT keystone coupler F-Type/F to F-Type/F White Keystone modul, White 340 Ft

Új

Logilink Cat.6A Keystone Jack UTP AWG 22-24 toolless 16.5 mm width Logilink Cat.6A Keystone Jack UTP AWG 22-24 toolless 16.5 mm width Keystone modul, White 640 Ft

Új

Logilink Cat.6 Keystone Jack UTP 180° toolless, 17.1 mm width Logilink Cat.6 Keystone Jack UTP 180° toolless, 17.1 mm width Keystone modul, Black/White 560 Ft

Új

Logilink Cat.5e Keystone Jack UTP 90° IDC punch down 18.8mm width Logilink Cat.5e Keystone Jack UTP 90° IDC punch down 18.8mm width Keystone modul, White 320 Ft

Új

DeLock Keystone Module LC Duplex female to LC Duplex female with laser protection flip inside DeLock Keystone Module LC Duplex female to LC Duplex female with laser protection flip inside Keystone modul 3,240 Ft

Új

DeLock Easy 45 Module Keystone Holder 22.5 x 45mm White DeLock Easy 45 Module Keystone Holder 22.5 x 45mm White Kiegészítő, White 630 Ft

Új

Assmann MicroScanner2 Cable Verifier Professional Kit Assmann MicroScanner2 Cable Verifier Professional Kit includes MicroScanner2, Main Wiremap Adapter 1,177,680 Ft

Új

Startech Thunderbolt 3 to Ethernet Adapter Startech Thunderbolt 3 to Ethernet Adapter Adapter, Grey 155,890 Ft

Új

Ubiquiti UniFi PoE++ Adapter Ubiquiti UniFi PoE++ Adapter POE adapter, White 14,890 Ft

Új

Reyee RG-RAP1260 Wi-Fi 6 AX3000 Dual-Band Wall Plate Access Point Cover (10db) Silver Reyee RG-RAP1260 Wi-Fi 6 AX3000 Dual-Band Wall Plate Access Point Cover (10db) Silver Kiegészítő, Silver 20,820 Ft

Új

Reyee RG-RAP1260 Wi-Fi 6 AX3000 Dual-Band Wall Plate Access Point Cover (10db) Grey Reyee RG-RAP1260 Wi-Fi 6 AX3000 Dual-Band Wall Plate Access Point Cover (10db) Grey Kiegészítő, Grey 20,820 Ft

Új

Reyee RG-RAP1260 Wi-Fi 6 AX3000 Dual-Band Wall Plate Access Point Cover (10db) Gold Reyee RG-RAP1260 Wi-Fi 6 AX3000 Dual-Band Wall Plate Access Point Cover (10db) Gold Kiegészítő, Gold 20,820 Ft

Új

Reyee RG-RAP1260 Wi-Fi 6 AX3000 Dual-Band Wall Plate Access Point Cover (10db) Black Reyee RG-RAP1260 Wi-Fi 6 AX3000 Dual-Band Wall Plate Access Point Cover (10db) Black Kiegészítő, Black 20,820 Ft

Új

Reyee Mini-GBIC-GT 1000BASE-T SFP Copper RJ45 100-m Transceiver Module Reyee Mini-GBIC-GT 1000BASE-T SFP Copper RJ45 100-m Transceiver Module Hálózati adó-vevő modul, Silver 54,470 Ft

Új

Mikrotik solidMOUNT Fém rögzítő konzol Mikrotik solidMOUNT Fém rögzítő konzol Rögzítőkészlet, Silver 11,790 Ft

Új

Ubiquiti 10 Gbps Bidirectional Single-Mode Optical Module 2-pack Ubiquiti 10 Gbps Bidirectional Single-Mode Optical Module 2-pack Hálózati adó-vevő modul, Silver 92,130 Ft

Új

Ubiquiti UFiber Multi-Mode SFP modul 1 Gbps Ubiquiti UFiber Multi-Mode SFP modul 1 Gbps Hálózati adó-vevő modul, Grey 4,480 Ft

Új

LevelOne LevelOne SFP  Transceiver 1.25G Single-Mode 120km 1550nm LevelOne LevelOne SFP Transceiver 1.25G Single-Mode 120km 1550nm Hálózati adó-vevő modul, Silver 37,360 Ft

Új

HP Aruba Instant On PoE Injector Silver HP Aruba Instant On PoE Injector Silver POE injector, Silver 21,490 Ft

Új

UGREEN NW120 RJ45 dugó Cat6 10db UGREEN NW120 RJ45 dugó Cat6 10db Vezeték csatlakozó, Transparent 450 Ft

Új

Ubiquiti U-POE++ POE Adapter Ubiquiti U-POE++ POE Adapter POE adapter, White 16,260 Ft

Új

Hama CAT5E FIC Patch hosszabító adapter Silver Hama CAT5E FIC Patch hosszabító adapter Silver Csatlakozó átalakító, Silver 1,370 Ft

Új

Logilink Cat.5e Keystone Inline Coupler UTP 14,5mm width Black Logilink Cat.5e Keystone Inline Coupler UTP 14,5mm width Black Keystone modul, Black 390 Ft

Új

ATEN VE1821 4K HDMI Cat 6 Extender ATEN VE1821 4K HDMI Cat 6 Extender Extender, Black 45,360 Ft

Új

ATEN HDMI HDBaseT Extender with PoH 4K@100m HDBaseT Class A ATEN HDMI HDBaseT Extender with PoH 4K@100m HDBaseT Class A Extender, Black 295,100 Ft

Új

Mikrotik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V PoE Converter Mikrotik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V PoE Converter POE adapter, Black 15,410 Ft

Új

Logilink Field assembly plug Cat.6A shielded MPTL tested Logilink Field assembly plug Cat.6A shielded MPTL tested Vezeték csatlakozó, Silver 1,910 Ft

Új

EQuip Cat 8.1 Shielded Keystone Jack Toolfree 8pcs/pack EQuip Cat 8.1 Shielded Keystone Jack Toolfree 8pcs/pack Keystone modul 21,470 Ft

Új

EQuip Cat.6A RJ45 Shielded Plug Set 100pcs/pack EQuip Cat.6A RJ45 Shielded Plug Set 100pcs/pack Adapter, Transparent 14,840 Ft

Új

EQuip Cat.6A RJ45 Plug Set 100pcs/pack EQuip Cat.6A RJ45 Plug Set 100pcs/pack Adapter, Transparent 12,030 Ft

Új

EQuip Cat 8.1 Tool-free RJ45 Plug 5pcs/set EQuip Cat 8.1 Tool-free RJ45 Plug 5pcs/set Adapter, Transparent 16,250 Ft

Új

EQuip Cat.6A Tool-free RJ45 Plug, 5pcs/set EQuip Cat.6A Tool-free RJ45 Plug, 5pcs/set Adapter, White 5,390 Ft

Új

EQuip Cat.6 Tool-free RJ45 Plug, 5pcs/set EQuip Cat.6 Tool-free RJ45 Plug, 5pcs/set Adapter, White 4,680 Ft

Új

EQuip Cat.6A RJ45 Shielded Plug 100pcs/pack EQuip Cat.6A RJ45 Shielded Plug 100pcs/pack Adapter, Transparent 12,030 Ft

Új

EQuip Cat.6A RJ45 Plug, 100pcs/pack EQuip Cat.6A RJ45 Plug, 100pcs/pack Adapter, Transparent 8,490 Ft

Új

DeLock RJ45 plug with terminating resistor DeLock RJ45 plug with terminating resistor Adapter 1,580 Ft

Új

Tenda TEG311SM Single-Mode Optical Fiber Module Tenda TEG311SM Single-Mode Optical Fiber Module Fiber Modul 5,950 Ft

Új

Ubiquiti UISP Fiber XGS Ubiquiti UISP Fiber XGS Hálózati elosztó, Black/White 82,050 Ft

Új

Ubiquiti UISP Fiber XG Ubiquiti UISP Fiber XG Hálózati elosztó, Black/White 57,880 Ft

Új

Ubiquiti UISP Power Professional Ubiquiti UISP Power Professional Hálózati elosztó, White 296,960 Ft

Új

TP-Link TL-POE10E Fast Ethernet PoE+ Extender TP-Link TL-POE10E Fast Ethernet PoE+ Extender Konzol extender, Black 5,700 Ft

Új

LevelOne POR-0111 1-Port RJ-45 Gigabit PoE Repeater LevelOne POR-0111 1-Port RJ-45 Gigabit PoE Repeater POE Repeater, Black 23,440 Ft

Új

Logilink Modular T-adapter 1 x RJ45 female to 2 x RJ45 female socket Logilink Modular T-adapter 1 x RJ45 female to 2 x RJ45 female socket Adapter, Silver 1,310 Ft

Új

Logilink Field assembly plug Cat.6A shielded Logilink Field assembly plug Cat.6A shielded Vezeték csatlakozó 1,310 Ft

Új

Logilink DIN-rail adapter for one RJ45 keystone module Logilink DIN-rail adapter for one RJ45 keystone module Adapter, Grey 750 Ft

Új

Logilink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless only 14.8 mm width Logilink Cat.6A Keystone Jack STP AWG 22-26 toolless only 14.8 mm width Keystone modul 1,190 Ft

Új

Logilink Cat.6 Keystone Inline Coupler UTP, 14.5 mm width Black Logilink Cat.6 Keystone Inline Coupler UTP, 14.5 mm width Black Keystone modul, Black 870 Ft

Új

Logilink Cat.6 Keystone Inline Coupler UTP 14.5 mm width White Logilink Cat.6 Keystone Inline Coupler UTP 14.5 mm width White Keystone modul, White 450 Ft

Új

DeLock RJ50 Modular plug Cat.5e with bend protection boots 25 pcs set DeLock RJ50 Modular plug Cat.5e with bend protection boots 25 pcs set Vezeték csatlakozó 11,510 Ft

Új

Mikrotik S-4554LC80D Gigabit MiniGBIC modul SM 80km 1490nm 1550nm (SFP) Mikrotik S-4554LC80D Gigabit MiniGBIC modul SM 80km 1490nm 1550nm (SFP) Hálózati adó-vevő modul 39,340 Ft

Új

HP Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver HP Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver Hálózati adó-vevő modul 85,310 Ft

Új

Digitus DN-95109 PoE adapter Digitus DN-95109 PoE adapter POE adapter, Black 48,800 Ft

Új

Digitus 10 Gigabit Ethernet PoE+ Injector Black Digitus 10 Gigabit Ethernet PoE+ Injector Black POE adapter, Black 17,110 Ft

Új

Planet PLANET Fast Ethernet Media Converter, Multimode Planet PLANET Fast Ethernet Media Converter, Multimode SC connector, 1310nm, up to 2km 29,760 Ft

Új

Planet PLANET Industrial Din-Rail Power Supply (DR-75-24) Planet PLANET Industrial Din-Rail Power Supply (DR-75-24) 75W, 24V DC Single Output 23,740 Ft

Új

TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Hálózati adó-vevő modul 6,050 Ft

Új

TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Hálózati adó-vevő modul 6,580 Ft

Új

Mikrotik GESP New revision of Gigabit Ethernet Surge Protector in IP67 waterproof enclosure Mikrotik GESP New revision of Gigabit Ethernet Surge Protector in IP67 waterproof enclosure Villámvédő, Grey 14,010 Ft

Új

Logilink Cat.6A Keystone Inline Coupler UTP 14,7mm width slim type Black Logilink Cat.6A Keystone Inline Coupler UTP 14,7mm width slim type Black Keystone modul, Black 1,960 Ft