keresés kosár

találatok szűkítése

Gyártó:

Új termékek

Használt termékek

Videotechnikai kiegészítők

Új

Hikvision DS-1250ZJ-B Hikvision DS-1250ZJ-B Esővédő kültéri dómkamerához; fekete 9,810 Ft

Új

Hikvision DS-1253ZJ-L Rain Shade for Outdoor Dome Camera Hikvision DS-1253ZJ-L Rain Shade for Outdoor Dome Camera Kiegészítő esővédő; kompatibilis konzol DS-1273ZJ-yyy 11,470 Ft

Új

Hikvision DS-1LC1SCA-200B Hikvision DS-1LC1SCA-200B 38,680 Ft

Új

Hikvision DS-1227ZJ-DM42 Hikvision DS-1227ZJ-DM42 Konzol 20,440 Ft

Új

Hikvision DS-1272ZJ-110B-B Hikvision DS-1272ZJ-110B-B Fali tartó dómkamerákhoz; integrált kötődobozzal; fekete 24,280 Ft

Új

Uniview Uniview oszlop adapter Uniview Uniview oszlop adapter 3,980 Ft

Új

Uniview TR-UP08-A-IN oszlopadapter PTZ kamerákhoz Uniview TR-UP08-A-IN oszlopadapter PTZ kamerákhoz Kötődoboz 9,950 Ft

Új

Uniview TR-JB12-IN kötődoboz PTZ kamerákhoz Uniview TR-JB12-IN kötődoboz PTZ kamerákhoz Kötődoboz 46,320 Ft

Új

Hikvision DS-1280ZJ-DM46-B Hikvision DS-1280ZJ-DM46-B Kültéri kötődoboz dómkamerához 9,810 Ft

Új

Hikvision DS-1H18S/E(C) Hikvision DS-1H18S/E(C) Átalakító 1,820 Ft

Új

Hikvision DS-PRB-1120 Hikvision DS-PRB-1120 Kötődoboz 9,810 Ft

Új

Hikvision DS-PR1-60 Hikvision DS-PR1-60 1,110,490 Ft

Új

Hikvision HV1140P-8MPIR Hikvision HV1140P-8MPIR Optika 118,350 Ft

Új

Hikvision HV1140D-8MPIR Hikvision HV1140D-8MPIR Optika 139,800 Ft

Új

Hikvision HF3417D-12MPIR Hikvision HF3417D-12MPIR Optika 147,200 Ft

Új

Hikvision DS-K3G501-S Hikvision DS-K3G501-S Konzol 268,210 Ft

Új

Hikvision DS-1100KI (B) Hikvision DS-1100KI (B) 730,870 Ft

Új

Hikvision DS-3WF0AC-2NT Hikvision DS-3WF0AC-2NT 46,670 Ft

Új

Hikvision DS-1258ZJ-L Wall Mount Bracket Hikvision DS-1258ZJ-L Wall Mount Bracket Beltéri fali tartó 6,540 Ft

Új

Hikvision DS-1673ZJ-P Hikvision DS-1673ZJ-P Oszlopkonzol; csőkamerákhoz és fali tartókhoz; 67-127 mm átmérőhöz 18,860 Ft

Új

Hikvision D20-AP Hikvision D20-AP Konzol 5,880 Ft

Új

Hikvision TAPHIK33V2 Tápegység Hikvision rögzítőhöz, külső, 12 VDC/3.3 A Hikvision TAPHIK33V2 Tápegység Hikvision rögzítőhöz, külső, 12 VDC/3.3 A 12,240 Ft

Új

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimódusú SFP modul, duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Multimódusú SFP modul, duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm 11,290 Ft

Új

Hikvision DS-1673ZJ Hikvision DS-1673ZJ Oszlopkonzol; csőkamerákhoz és fali tartókhoz; 67-127 mm átmérőhöz 14,740 Ft

Új

Hikvision DS-1682ZJ-P Hikvision DS-1682ZJ-P Hosszabbító DS-1661ZJ és DS-1662ZJ függesztő tartókhoz; 500 mm 17,970 Ft

Új

Hikvision DS-PDB-IN-WALLBRACKET Hikvision DS-PDB-IN-WALLBRACKET Konzol 870 Ft

Új

Hikvision DS-PDB-IN-CEILINGBRACKET Hikvision DS-PDB-IN-CEILINGBRACKET Konzol 870 Ft

Új

Hikvision TV0309D-IR Hikvision TV0309D-IR Optika 2,470 Ft

Új

Hikvision DS-1TP08I/AT Hikvision DS-1TP08I/AT 95,090 Ft

Új

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF 10,690 Ft

Új

Hikvision TAPHIK50V2 Hikvision TAPHIK50V2 15,280 Ft

Új

Hikvision DS-1LN5E-S UTP fali kábel, cat5e, 305 fm, 0,5 mm rézmag Hikvision DS-1LN5E-S UTP fali kábel, cat5e, 305 fm, 0,5 mm rézmag 81,110 Ft

Új

Hikvision DS-1LN5E-E/E UTP fali kábel, cat5e, 305 fm, 0,45 mm rézmag Hikvision DS-1LN5E-E/E UTP fali kábel, cat5e, 305 fm, 0,45 mm rézmag 68,400 Ft

Új

Hikvision DS-1LN6-UU UTP fali kábel, cat6, 305 fm, 0,565 mm rézmag Hikvision DS-1LN6-UU UTP fali kábel, cat6, 305 fm, 0,565 mm rézmag 117,520 Ft

Új

Hikvision DS-1LN6-UE-W UTP fali kábel, cat6, 305 fm, 0,53 mm rézmag Hikvision DS-1LN6-UE-W UTP fali kábel, cat6, 305 fm, 0,53 mm rézmag 114,260 Ft

Új

Hikvision DS-1005KI USB vezérlő 3D joystick-kal Hikvision DS-1005KI USB vezérlő 3D joystick-kal 162,070 Ft

Új

Hikvision DS-1006KI Soros vezérlő 3D joystick-kal Hikvision DS-1006KI Soros vezérlő 3D joystick-kal 178,440 Ft

Új

Hikvision DS-1200KI Soros és IP vezérlő 3D joystick-kal Hikvision DS-1200KI Soros és IP vezérlő 3D joystick-kal 253,190 Ft

Új

Hikvision RACK MOUNTING BRACKET 1.5U Rack fülkészlet, 1.5U Hikvision RACK MOUNTING BRACKET 1.5U Rack fülkészlet, 1.5U 1,490 Ft

Új

Hikvision LAS60-57CN-RJ45 PoE (midspan) injektor, 60 W, kábellel Hikvision LAS60-57CN-RJ45 PoE (midspan) injektor, 60 W, kábellel 52,400 Ft

Új

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 Monomódusú SFP, simplex LC, 1.25G, TX1550 nm/RX1310 nm Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 Monomódusú SFP, simplex LC, 1.25G, TX1550 nm/RX1310 nm 21,350 Ft

Új

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310 Monomódusú SFP, simplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1550 nm Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310 Monomódusú SFP, simplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1550 nm 16,020 Ft

Új

Hikvision DS-MP2100-4 Mobil rögzítőkábel, 4 m, 4 pin kerek (DS-M5504KAB (4 m)) Hikvision DS-MP2100-4 Mobil rögzítőkábel, 4 m, 4 pin kerek (DS-M5504KAB (4 m)) 7,590 Ft

Új

Hikvision DS-MP2100-4/105 Mobil rögzítő hosszabító kábel, 4 m, 4 pin aviation kerek Hikvision DS-MP2100-4/105 Mobil rögzítő hosszabító kábel, 4 m, 4 pin aviation kerek 12,110 Ft

Új

Hikvision DS-MP2100-20/105 Mobil rögzítő hosszabító kábel, 20 m, 4 pin aviation kerek Hikvision DS-MP2100-20/105 Mobil rögzítő hosszabító kábel, 20 m, 4 pin aviation kerek 39,740 Ft

Új

Hikvision DS-MP2100-16/105 Mobil rögzítő hosszabító kábel, 16 m, 4 pin aviation kerek Hikvision DS-MP2100-16/105 Mobil rögzítő hosszabító kábel, 16 m, 4 pin aviation kerek 32,820 Ft

Új

Hikvision DS-MP2100-12/105 Mobil rögzítő hosszabító kábel, 12 m, 4 pin aviation kerek Hikvision DS-MP2100-12/105 Mobil rögzítő hosszabító kábel, 12 m, 4 pin aviation kerek 25,930 Ft

Új

Hikvision DS-2FP2020 Mikrofon, 70 m2 érzékelési terület Hikvision DS-2FP2020 Mikrofon, 70 m2 érzékelési terület 19,610 Ft

Új

Hikvision DS-2FP4021-B Mikrofon, 60 m2 érzékelési terület Hikvision DS-2FP4021-B Mikrofon, 60 m2 érzékelési terület 81,540 Ft

Új

Hikvision DS-MP2110/10/M12 (8)-RJ45 M12 (8 Pin) - RJ45 kábel, IP rendszerhez, rögzítő hálózatra csatolásához Hikvision DS-MP2110/10/M12 (8)-RJ45 M12 (8 Pin) - RJ45 kábel, IP rendszerhez, rögzítő hálózatra csatolásához 19,750 Ft

Új

Hikvision DS-1604ZJ-CORNER-P Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, sarokadapterrel Hikvision DS-1604ZJ-CORNER-P Kültéri fali tartó 5" speed dómhoz, sarokadapterrel 50,770 Ft

Új

Hikvision ADS-12FG-12N Konnektoros tápegység 12 VDC/1 A Hikvision ADS-12FG-12N Konnektoros tápegység 12 VDC/1 A Tápegység 2,820 Ft

Új

Hikvision DS-1LC1SCA2C-200B Koaxiális kábel RG59 + 2 db ér a tápfeszültség átviteléhez, 200 m Hikvision DS-1LC1SCA2C-200B Koaxiális kábel RG59 + 2 db ér a tápfeszültség átviteléhez, 200 m 92,190 Ft

Új

Hikvision DS-1600KI (B) IP vezérlő; 10" színes TFT érintőkijelzős monitorral; joystick-kal Hikvision DS-1600KI (B) IP vezérlő; 10" színes TFT érintőkijelzős monitorral; joystick-kal 842,300 Ft

Új

Hikvision HD-TVI GROUND LOOP ISOLATOR Galvanikus tápleválasztó THD kamerákhoz Hikvision HD-TVI GROUND LOOP ISOLATOR Galvanikus tápleválasztó THD kamerákhoz 6,970 Ft

Új

Hikvision DS-PDB-EX-WALLBRACKET Fali tartó; 45°-ban forgatható Hikvision DS-PDB-EX-WALLBRACKET Fali tartó; 45°-ban forgatható 11,470 Ft

Új

Hikvision DS-1618ZJ-6D Fali tartó PanoVu kamerához Hikvision DS-1618ZJ-6D Fali tartó PanoVu kamerához 40,950 Ft

Új

Hikvision DS-1227ZJ-DM44 Álmennyezeti süllyesztő dómkamerákhoz Hikvision DS-1227ZJ-DM44 Álmennyezeti süllyesztő dómkamerákhoz 19,610 Ft

Új

Hikvision RACK MOUNTING BRACKET 2U - 2U rack konzolkészlet 96xxNI-I8 rögzítőkhöz Hikvision RACK MOUNTING BRACKET 2U - 2U rack konzolkészlet 96xxNI-I8 rögzítőkhöz 1,030 Ft

Új

Hikvision RACK MOUNTING BRACKET 1U 445 1U rack konzolkészlet Hikvision RACK MOUNTING BRACKET 1U 445 1U rack konzolkészlet 1,490 Ft